Varianty modulu

 

V současné době jsme pro naše zákazníky připravili dvě propracované varianty modulových staveb:

MODUL      A

Modul A byl navržen jako moderní varianta bydlení o prostorové velikosti 2+KK se samostatným zádveřím, s prostorem pro technické zázemí, obývacím pokojem s kuchyňskou linkou a ložnicí. Výhodou tohoto modulu je možnost zvětšení společného prostoru o celou ložnici. Příčka mezi ložnicí a obývacím pokojem lze jednoduše zasunout, postel v ložnici sklopit a celý prostor tak zvětšit pro denní užívání, v případě potřeby soukromí se příčka naopak vysune a vznikne oddělená ložnice.

V tomto modulu jsou navrženy HS portály, které umožňují dokonalé propojení vnitřního prostoru s terasou a zahradou.

Koupelna se nachází hned za zádveřím, najdeme  v ní sprchový kout, umyvadlo, WC a pračku se sušičkou.

Kuchyňská linka je plně vybavena – lednice, trouba, varná deska a mikrovlnná trouba je samozřejmostí.

 

MODUL     B

Modul B byl navržen jako klasická varianta bydlení o prostorové velikosti 2+KK s odděleným zádveřím, obývacím pokojem s kuchyňskou linkou a samostatnou ložnicí. Výhodou tohoto modulu je samostatná ložnice na opačné straně modulu, pro zajištění maximálního soukromí.

Vstup do bytové jednotky se nachází uprostřed domu, naproti němu najdeme koupelnu s umyvadlem, sprchovým koutem, WC a pračkou se sušičkou.

Po pravé straně od vstupu najdeme společný obývací pokoj s kuchyňskou linkou a jídelním stolem. Stejně jako v modulu A je zde počítáno s dostatkem úložného prostoru. Na straně druhé najdeme samostatnou ložnici.

Kuchyňská linka je plně vybavena – lednice, trouba, varná deska a mikrovlnná trouba je samozřejmostí.

 

VARIABILITA MODULOVÝCH STAVEB

Velkou výhodou našich modulových staveb je jejich variabilita. Máme vymyšleno několik možností napojení jednotlivých modulů, díky tomu, že se naše společnost zabývá i projektováním staveb, jsme schopni vymyslet individuální variantu uspořádání a velikosti modulu právě podle Vašich potřeb a představ.