Chata/Roubenka ZETA

Roubenka velikosti 9,26*7 m s krytou terasou 9,26*2,5 m

Libí se Vám naše práce, zajímá Vás cena, máte zájem o podobnou stavbu nebo nacenění dle Vašeho návrhu neváhejte nás kontaktovat na tel./WhatsApp 602532987 popř mail info@chytrestavby.cz.

Sendvičová konstrukce obvodového pláště z venkovní strany 140 mm masivního sušeného BSH hranolu s roubeným spojem pak 100 mm woodsil kamenné izolace pro dřevostavby a vnitřní vrstva 60 mm masivního sušeného KVH hranolu tvoří sílu stěny 300 mm při podlaze o skladbě 250 mm a střešním nadkrokevním zateplením z DEKPIR panelů tl 160 mm se dostaneme na PENB třídu A-B

Navržená stavba bude mít v přízemí celoplošné podlahové vytápění a v patře vzhledem k masivní dřevěné podlaze vytápění radiátory, kdy zdrojem tepla bude Tepelné čerpadlo vzduch voda s dálkově ovládané přes mobilní aplikaci pro snadnou kontrolu vytápění.

Zákazník dále požadoval interiérovou saunu propojenou s vnitřní koupelnou, což se nám povedlo zakomponovat.

V patře 2 pokoje velikosti 17 m2 velká koupelna s WC , galerie navazující na schodiště s příjemným koutkem na relaxační posezení s rozkladací pohovkou pro možnost rozšíření kapacity přespání.

V přízemí společenská místnost s jídelnou a plně vybavenou kuchyní , WC s kouplenou navazující na finskou saunu a technická místnost se skladem pod schodištěm.

Za zmínku stojí krytá vstupní terasa na jih po celé délce chaty s možností venkovního krytého posezení i v době nepřízně počasí.